Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Ubytovací služby

Minimize
Ubytování
Domov Alzheimer nabízí klientům ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích vybavených polohovacími lůžky, pokojovým a úložným nábytkem a ostatními doplňky, které dokreslují domácí atmosféru a pohodlí klienta. Rodinné obrázky, květiny a další osobní předměty, se tak se stávají součástí jejich nového domova. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, uzpůsobené zdravotnímu stavu a potřebám našich klientů, tak aby bylo možné pohodlně provádět denní hygienu. Pro klienty částečně či plně imobilní poskytujeme hygienický komfort v centrální bezbariérové koupelně na patře. V Domově Alzheimer Darkov jsou navíc k dispozici i jednolůžkové pokoje. Součástí domova je také vlastní zahrada, která umožňuje klientům bezpečný pobyt na čerstvém vzduchu v kterémkoli ročním období.
Stravování
Našim klientům je v rámci zařízení připravována celodenní strava. Jídelníčky jsou zaměřeny především na dostatečný příjem kompletní a plnohodnotné výživy, a to ve variantách lékařem stanovených diet. Jídelníček Domova Alzheimer je zpracován
v rámci 13ti týdenní cyklu. Krédem kuchařského umění je domácí strava, vaříme knedlíky, pečeme moučníky, připravujeme dezerty. Vaříme zásadně z kvalitních surovin, nepoužíváme polotovary
ani potravinářská aditiva. Individuální péči o výživu klientů zajišťuje naše vlastní nutriční terapeutka
ve spolupráci s lékařem. Celý systém stravování v Domovech Alzheimer byl vypracován pod vedením našeho odborného garanta prof. MUDr. Luboše Sobotky, CSc.


Praní prádla
V Domovech Alzheimer zajišťujeme také praní prádla ve vlastní režii. Pereme a žehlíme osobní ošacení klientů, stejně jako ložní prádlo a ručníky. Zajišťujeme drobnou správku a identifikaci osobních oděvů výšivkou. Prádelny jsou vybaveny špičkovou profesionální technologií. Díky řízenému dávkování pracích prostředků, spolu s profesionální obsluhou je prádlo ošetřováno precizně a šetrně.

Naše domovy

Minimize
Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu


Login   |