Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Minimize

Domov Alzheimer v Mostě otevřeme v prvním čtvrtletí r. 2020


Blok č. 60 v ulici Táboritů prochází v současnosti celkovou rekonstrukcí. Pro klienty s chronickým duševním onemocněním (různé typy demence, např. Alzheimerova nemoc) se sníženou soběstačností z důvodu těchto onemocnění zde vzniká nové a moderní zařízení pobytových sociálních služeb, kde budou mít k dispozici dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, aktivizační a společenské místnosti, vlastní jídelnu s kuchyní, terasu zahradu a další společné prostory.Bližší informace k novému zařízení Domova Alzheimer upřesnil jeho budoucí ředitel pan Zbyněk Gembiczki, MBA. „S definitivní platností mohu potvrdit, že ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku nás čeká otevření našeho nového zařízení, které se nachází v Mostě. Předpokládám, že někdy od dubna, se tak začnu aktivně věnovat přípravě provozu, administrace a dalším věcem. Na řadu přijde samozřejmě nábor nových zaměstnanců, přijímání přihlášek našich budoucích klientů, nastavování spolupráce s dalšími subjekty a mnoho dalšího, včetně zahájení samotného provozu,“ říká úvodem pan Gembiczki.


Informace pro budoucí klienty Domova Alzheimer

"V novém zařízení budeme mít pro naše klienty mít celkovou kapacitu 96 lůžek. Zájemci o umístění mohou již nyní vyplnit KONTAKTNÍ FORMULÁŘ, který budou naši pracovníci evidovat. Před samotným zahájením provozu, bude všechny zájemce včas kontaktovat naše sociální pracovnice, která s dotyčnými vyřídí konkrétní podmínky umístění klienta do našeho Domova Alzheimer,“ zpřesňuje informace pro zájemce a budoucí klienty ředitel Gembiczki.


Informace pro zájemce o zaměstnání

Celkem budeme přijímat okolo 70 stálých zaměstnanců především v následujících profesích:

  • zdravotní sestra (všeobecná nebo praktická)
  • fyzioterapeut/ka
  • nutriční terapeut/ka
  • kuchař/ka

"Od zaměstnanců budu vyžadovat v první řadě kvalitní práci a plnění povinností. Samozřejmě chci i na tomto zařízení nastavit lidský přístup, který půjde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací.“ dodává budoucí ředitel nového Domova Alzheimer v Mostě.

„Zájemci o zaměstnání nás mohou kontaktovat a zasílat své životopisy na e-mailovou adresu: most@domovalzheimer.cz. Včas se jim pak ozve některý z našich pracovníků s bližšími informacemi.“


Veškeré další informace týkající se konkrétních dat přijímání klientů, zaměstnanců a samozřejmě samotného otevření Domova budeme aktualizovat dle situace. Včas budeme všechny zájemce informovat prostřednictvím e-mailů, dostupných médií, města i našeho webu.KontaktZbyněk Gembiczki, MBA
ředitel
gsm: +420 774 181 664
@: zbynek.gembiczki@domovalzheimer.cz
 Minimize
Občasníky

Minimize

Aktuální jídelní lístek Domova Alzheimer

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov


Login   |