Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Minimize

Domov Alzheimer v Mostě otevřeme v prvním čtvrtletí r. 2020


Blok č. 60 v ulici Táboritů prochází v současnosti celkovou rekonstrukcí. Pro klienty s chronickým duševním onemocněním (různé typy demence, např. Alzheimerova nemoc) se sníženou soběstačností z důvodu těchto onemocnění zde vzniká nové a moderní zařízení pobytových sociálních služeb, kde budou mít k dispozici dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, aktivizační a společenské místnosti, vlastní jídelnu s kuchyní, terasu zahradu a další společné prostory.Bližší informace k novému zařízení Domova Alzheimer upřesnil jeho budoucí ředitel pan Zbyněk Gembiczki, MBA. „S definitivní platností mohu potvrdit, že v I. čtvrtletí roku 2020 nás čeká otevření našeho nového domova, který se nachází v Mostě. Předpokládám, že někdy od dubna, se tak začnu aktivně věnovat přípravě provozu, administrace a dalším věcem. Na řadu přijde samozřejmě nábor nových zaměstnanců, přijímání přihlášek našich budoucích klientů, nastavování spolupráce s dalšími subjekty a mnoho dalšího, včetně zahájení samotného provozu,“ říká úvodem pan Gembiczki.


Informace pro budoucí klienty Domova Alzheimer

"V novém zařízení budeme mít pro naše klienty mít celkovou kapacitu 96 lůžek. Zájemci o umístění mohou již nyní vyplnit KONTAKTNÍ FORMULÁŘ, který budou naši pracovníci evidovat. Před samotným zahájením provozu, bude všechny zájemce včas kontaktovat naše sociální pracovnice, která s dotyčnými vyřídí konkrétní podmínky umístění klienta do našeho Domova Alzheimer,“ zpřesňuje informace pro zájemce a budoucí klienty ředitel Gembiczki.


Informace pro zájemce o zaměstnání

Celkem budeme přijímat okolo 70 stálých zaměstnanců především v následujících profesích:

  • zdravotní sestra (všeobecná nebo praktická)
  • fyzioterapeut/ka
  • pracovník v sociálních službách
  • zaměstnanci provozu - pomocná síla v kuchyni, pracovník úklidu/prádelny

"Od zaměstnanců budu vyžadovat v první řadě kvalitní práci a plnění povinností. Samozřejmě chci i na tomto zařízení nastavit lidský přístup, který půjde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací.“ dodává budoucí ředitel nového Domova Alzheimer v Mostě.

„Zájemci o zaměstnání nás mohou kontaktovat a zasílat své životopisy na e-mailovou adresu: most@domovalzheimer.cz. Včas se jim pak ozve některý z našich pracovníků s bližšími informacemi.“


Veškeré další informace týkající se konkrétních dat přijímání klientů, zaměstnanců a samozřejmě samotného otevření Domova budeme aktualizovat dle situace. Včas budeme všechny zájemce informovat prostřednictvím e-mailů, dostupných médií, města i našeho webu.KontaktZbyněk Gembiczki, MBA
ředitel
gsm: +420 774 181 664
@: zbynek.gembiczki@domovalzheimer.cz
 Minimize
Občasníky

Minimize

Aktuální jídelní lístek Domova Alzheimer

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov


Login   |