Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
4. července 2021  05:47 odp.
Mluví se o tom sice méně než loni na jaře, ale solidarita v souvislosti s pandemií Covidu-19 stále existuje! Přesvědčuje nás o tom skupina přátel kolem paní Kateřině Františové Müllerové, která pro vyjádření podpory klientům a pečovatelům našeho Domova pravidelně organizuje na sociálních sítích finanční sbírku na nákup oblíbených dobrůtek, ale i jiných, v péči o klienty, potřebných pomůcek. Zvykli jsme si nazývat tuto podporu jako S.O.S. balíčky.
Co takový S.O.S. balíček obsahuje? Mnoho oblíbených dobrůtek počínaje kávou, čaji, sladkostmi nebo slanými pochoutkami. Obdrželi jsme i domácí koláčky, buchty, minizákusky. V balíčku nacházíme nealkoholické nápoje, energetické drinky, dětské šampusy k malým oslavám. Nechybí i jiné potřebné dary – dezinfekce, dříve roušky, kreativní sady pro aktivní trávení volného času klientů a také běžné drogistické zboží. Hojně těchto darů využíváme při společenských hrách a společných posezení, při oslavách, nebo jen tak pro krásnou chvíli.
Paní Katka je samozvanou koordinátorkou sbírek pro náš Domov, matkou tří dcer a zajišťuje chod své živnosti s produkty esoteriky, žije se svojí rodinou v krásné obci Petrovice u Karviné, kde se svými kamarády jednou za měsíc pomáhající S.O.S. balíčky sestavuje. Za finanční příspěvek či kulinářský výrobek následně jednotlivým dárcům na facebooku ve skupině přátel obce Petrovice osobně poděkuje. A my ji k tomu pravidelně připojujeme krásné fotografie pro potěšení 😊.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |