Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
31. ledna 2021  08:00 odp.

I poslední lednový týden v Darkově byl plný aktivit, který si klienti užívali plnými doušky. Každý den si aktivizační pracovnice připravily zajímavý program. Pánský klub se nesl ve sportovním duchu. Chlapi probírali střelbu, a to hlavně střelbu v biatlonu, který je v zimním období hodně oblíbený. Pan Vlastík při té příležitoti začal vzpomínat na vojenský výcvik, kde často střelbu cvičil. Všichni přítomní se spontánně zapojili do debaty a společně si užili příjemné odpoledne.
Dámský klub netrpělivě vyhlíží jarní dny. Dámy společně vybíraly materiály, šňůrky a diskutovaly co by se dalo vyrobit na Velikonoční svátky. Plány mají veliké a necháme se překvapit, co se jim k Velikonočním svátkům podaří vyrobit. Jóga nám zpříjemnila středeční odpoledne, příjemně rozhýbala naše těla za doprovodu příjemné relaxační hudby. Všechny klientky po cvičení jednohlasně prohlásily: „Bylo to pěkné a těšíme se na příště“.
Závěr týdne byl plný zpěvu a vzpomínání na mistra Karla Gotta. Klientům se moc líbila fotogalerie a životopis mistra. Při poslechu písniček se paní Jarmila rozplakala a po příjemném odpoledni odcházela s úsměvem.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |