Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
6. září 2020  10:46 odp.
Jedním z nejvíce očekávaných výletů, které jsme pro naše klienty plánovali, byl výlet do těrlické minifarmy, která nese krásný název Relax.
Cesta naším autem za domácími zvířáty nám jako vždy příjemně ubíhala a jelikož jsme si ji zkrátili poznáváním známých míst a s nimi spojenými historkami, než jsme se nadáli, byli jsme na místě.
Při příjezdu na farmu nás očekávala nejen její velmi příjemná majitelka, ale především úžasné prostředí, které opravdu splňovalo představu návštěvníků o jejím názvu. Dozvěděli jsme se, že rodinná farma byla založena v roce 2017 a nachází se zde hned několik desítek domácích zvířat.
Mohli jsme si nejen prohlédnout, ale také se dostat do přímého kontaktu se zvířaty, která byla našim klientům velmi známá a nebáli se proto ani zúčastnit krmení, které má farma pro její návštěvníky nachystáno.

"Na všechny se dostane," volali na zvířáta se smíchem, když s nachystanými dobrotami přistoupili blíže k ohradě a nestačili se divit, když se všichni její zvířecí obyvatelé začali předhánět, kdo k nim přiběhne dříve. Po této veselé události, klienti rádi přijali možnost další prohlídky farmy - například obdivuhodného jezírka s uloženými malovanými kamínky, či tzv. rehabilitačního chodníčku, ale také i odpočinku, během kterého se zaujetím pozorovali dění kolem sebe.
Loučili jsme se opravdu neradi, protože toto odpoledne v nás zanechalo mnoho příjemných dojmů a pocitů a již teď se těšíme na další návštěvu!


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |