Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
13. července 2020  09:00 odp.
Elegance, styl a určitá dávka noblesy. Tyto tři faktory provázely naši módní kloboukovou show, která se odehrála minulý týden na jedné z našich teras. Tento skvělý nápad se zrodil při dopoledních aktivizacích, kdy si naše klientky prohlížely společně časopisy s módou a vzpomínaly na své oblíbené módní kousky. Většina z nich popisovala kostýmky nejrůznějších barev, ale poté se debata stočila na doplňky a to především klobouky.
„Vzpomínám si, že jednu dobu bylo pro mě nemyslitelné, abych na nějakou procházku či společenskou událost vyrazila bez slušivého klobouku“ mínila paní Helenka a ostatní dámy jí dávaly za pravdu. A protože jsme našim klientkám chtěli udělat radost a tuto dobu jim připomenout, netrvalo dlouho a společnými silami jsme sháněli pokrývky hlavy, které jsme poté s nimi vlastnoručně zdobili.
Když nastal den D, naše terasa se odpoledne proměnila v improvizované přehlídkové molo, po kterém neširokými úsměvy na tvářích procházely modelky, jejichž hlavy zdobily klobouky nejrůznějších tvarů, barev a všelijakých ozdob. Každý model byl odměněn velkým potleskem od všech přítomných, kteří tuto neobvyklou show sledovali.
Po jejím skončení však kloboučky neskončily ve skříních. Jejich majitelky se s nimi s jistou mírou pýchy předvádí dál a libují si, jak je jejich krásné výtvory chrání proti sluníčku.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |