Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
28. února 2020  09:37 odp.
Naše další zařízení pro 96 klientů v Mostě jsme slavnostně otevřeli 28. ledna. Spolu s vedením společnosti, výkonným ředitelem Radkem Žádníkem a finanční ředitelkou Karolínou Honlovou, přestřihli pásku i zástupce majitele objektu, ředitel Mostecké bytové Jaroslav Kudrlička, mostecký primátor Jan Paparega, členka dozorčí rady skupiny Domov Alzheimer Zdeňka Žádníková Volencová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený, který vstup nového Domova do života doprovodil pasáží své skladby Procházka po Manhattanu.
Slavnostního otevření se zúčastnili krom pozvaných hostů a zástupců médií i první zaměstnanci Domova. Ředitel Zbyněk Gembiczki, vrchní sestra Veronika Rybářová a vedoucí sociální pracovnice Dana Masarovičová prováděli zájemce nově zrekonstruovanou budovou, kde si mohli prohlédnout vybavení klientských pokojů, aktivizační místnosti pro společné strávený čas, ale i technické zázemí budovy s vlastním prádelním a kuchyňským provozem, který si zároveň odbyl svou premiéru přípravou pestrého rautu pro celou akci, která byla doprovázena klavírním vystoupením Lukáše Čermáka.
První klienti by se mohli v našem zařízení ubytovat již v druhé polovině února a my věříme, že se jim u nás bude líbit a nový Domov Alzheimer v Mostě jim a jejich rodinám bude přinášet jen krásné chvíle a radost.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |