Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
12. prosince 2019  09:36 odp.

I letos se náš Domov zapojil do krásného projektu Ježíškova vnoučata. Přání bylo mnoho a většina z nich byla téměř ihned splněna. Zatímco některé dárečky dorazily poštou, mnoho z nich přinesla „vnoučata“ osobně a mohla se potěšit z radosti, kterou jejich dárek klientům přinesl.
Každý týden se v Domově koná klub šití, kde se schází klientky, jenž mají v oblibě ruční práce. Svými výrobky poté zdobí nejen Domov, ale také jimi rády obdarovávají a těší ostatní. Jedni z dárců byli i zaměstnanci zámečku Petrovice u Karviné, kteří splnili přání právě těchto klientek, jež si velmi přály šicí stroj, který by jim napomohl v jejich kreativní práci. Návštěva s sebou kromě šicího stroje přinesla i další materiály pro šití - bavlněné látky a nitě, knoflíky, vlnu, bavlnky ... To však nebylo zdaleka vše, na klientky čekalo i další milé překvapení v podobě sladkých i slaných pochoutek, které potěšili oko i chuťové pohárky všech přítomných.
Na závěr klientky Ježíškova vnoučata obdarovala vlastnoručně vyrobenými dárky a přáníčkem, všichni přítomní si popřáli krásné prožití Vánoc a dárci naše klienty srdečně pozvali na návštěvu do zámečku, což jsme mile rádi přislíbili.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |