Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
12. září 2019  08:00 odp.
Odpoledne plné čar, kouzel, pohádkových bytostí, ale také krásných zážitků a především zábavy. V tomto magickém duchu se nesla oslava 5.výročí našeho Domova Alzheimer v Darkově, jejíž téma tento rok znělo „Čarovná zahrada“. V té jsme se tedy společně sešli ve čtvrtek 12. září se skvělou náladou a širokými úsměvy na tvářích, které podpořilo krásné slunečné počasí.
Pohádkovou a kouzelnou atmosféru od samého počátku oslavy navodil nejen hudební doprovod pana Jaroslava Beneše z hudebního divadla v Karlíně v podobě známých písní z filmů a pohádek, jež znali všichni přítomní, ale také výzdoba a hlavní program.
Hned při vstupu do této zahrady, každého na první pohled upoutala perníková chaloupka, jejíž směr ukazovali trpaslíci s lucerničkami v rukou. V chaloupce, která byla samozřejmě plná nejrůznějších sladkostí a dobrot, čekala na návštěvníky ježibaba, která po splnění úkolů hosty odměňovala perníčky. Nepřehlédnutelné bylo ale také doupě čarodějnice Atáner, které se nacházelo mezi stromy. Ti, kteří se odvážili vejít do tohoto strašidelného místa plného netopýrů, pavouků a velkých pavučin, si mohli vylosovat číslo, které označovalo čarodějný lektvar z nápojového lístku. Návštěvníci tak mnohdy popíjeli lektvary s názvy jako žabí sliz, muří nohy či škodolibost.

Uprostřed zahrady se nacházelo pódium, na kterém se po zahájení a úvodních proslovech, při kterých zazněla také krásná děkovná slova věnovaná třem klientkám, které jsou v Domově od jeho počátku a stejně tak dvěma zaměstnankyním, konal hlavní program. Se svou originální, energickou a magickou show vystoupil profesionální iluzionistický pár DUO RASCALS, se kterými jsme vstoupili do světa snů a o další skvělou zábavu se postara litaké mažoretky a sportovci, kteří předvedli své bojové umění Kung Fu.
Samozřejmě nechybělo ještě mnoho dalších překvapení pro dospělé i děti, pro které byl nachystán animační program např. v podobě malování na obličej a skákajícího hradu. Chuťové pohárky všech přítomných pak potěšily stoly plné pochoutek teplé i studené kuchyně, především grilovaných specialit a také degustace francouzských vín.

Tímto moc děkujeme všem zúčastněným a již teď se těšíme na příští rok, až spolu znovu oslavíme další narozeniny Domova pro ty, kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |