Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
31. srpna 2019  08:00 odp.
Výletů a zážitků měli naši klienti z Domova Alzheimer Darkov toto léto opravdu mnoho a jelikož zájem výletníků nepolevoval, v posledním srpnovém týdnu se uskutečnil další z nich. Na přání klientů jsme se vydali na výlet do kostela sv. Petra z Alkantary, který se nachází v Karviné – Doly.
Po příjemné cestě, které zajistilo naše služební auto, nás mile přivítala průvodkyně Veronika, která nás obeznámila s historií kostela a ochotně nám zodpověděla naše četné dotazy. Dozvěděli jsme se tak např. proč se kostel začal naklánět, klienty také zajímalo, zda kostel nemůže spadnout, když se v něm slouží mše a jestli se někde v České republice nachází podobně unikátní kostel.
Když jsme se dozvěděli všechny informace, následovala prohlídka krásného interiéru. Mnozí ze zúčastněných díky posvátné atmosféře a známému prostředí také využili příležitosti k tichému pomodlení.
Návštěva kostela se tedy klientům moc líbila, zajímavé pocity z „naklonění“ kostela a informační brožurka s vyobrazením kostela a razítkem, kterou dostali na památku, v nich zanechala krásnou vzpomínku na návštěvu této výjimečné stavby.

 

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |