Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
27. srpna 2019  08:00 odp.

V úterý odpoledne se v našem Domově v Darkově koná každý týden dámský klub, jehož náplň je velmi různorodá. Dle přání zúčastněných se povídá o různých tématech, vyrábí se, čte či se prohlíží fotografie. To vše se děje vždy nad šálkem dobré kávy a něčím sladkým. Jelikož je období dovolených, někdy se zde také odehrávají besedy se zajímavými náměty z prázdninových cest, jenž přednášejí samotní zaměstnanci našeho Domova, kteří tak činí na přání samotných klientů.
Tentokrát o svém poznávacím zájezdu a skandinávském putování vyprávěla naše zdravotní sestřička paní Renata, která je pověstná svou cestovatelskou vášní. Díky ní tak klientky mohly alespoň prostřednictvím fotografií, videí, map, pohlednic a dalších prospektů zavítat do metropolí všech severských států, a to do Švédska, Norska, Finska i Dánska a jejich hlavních měst.
Beseda se i tentokrát setkala s velkým ohlasem, a protože nechyběly ani veselé zážitky, které jsou s cestováním spojené, nejednou místností kromě slov zněl i veselý smích všech přítomných. Už nyní se tak naši klienti těší na další cestovatelské povídání, které se bude konat zanedlouho.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |