Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
16. srpna 2019  08:00 odp.
Není tomu tak dávno, co jsme Vám prostřednictvím našich webových stránek přinesli aktualitu o tradičním smažení vaječiny na naší zahradě. Tato akce se u našich klientů Domova Alzheimer v Darkově setkala s velkým ohlasem a od té chvíle neuplynul den, kdy by se na ni nevzpomínalo.

Není proto divu, že téměř vzápětí začaly od klientů přicházet další nápady a návrhy na další podobné akce. Proběhlo řádné hlasování, a protože stále trvají prázdniny a mnozí mají tento krásný čas spojený s dětstvím a opékáním buřtů, vyhrála právě tato myšlenka.
Odpoledne jsme se tedy opět sešli na naší zahradě a společnými silami připravili vše potřebné. Rozdělali jsme oheň a zúčastnění měli možnost si pochoutku vlastnoručně opéct. Nechyběl čerstvý chléb, okurky ani hořčice. Při opékání vládla veselá nálada a naší zahradou se kromě známé libé vůně nesl i zpěv písní nejen k táboráku. „Vlastnoručně připravené jídlo chutná nejlépe,“ rozumovala paní Eliška a pan Vlastík jí přitakával se slovy „Na opékání v létě mám spoustu vzpomínek, je fajn si je takhle připomenout“. Toto odpolední přátelské posezení se tedy skvěle vydařilo a my máme další krásnou památku na tyto letní dny.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |