Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
3. července 2019  08:00 odp.

Léto je již v plném proudu a společně s našimi klienty z Domova Alzheimer v Darkově tak trávíme co nejvíce času venku v přírodě. Pokud nám to počasí dovolí, tak kromě odpoledních procházek a výletů trávíme často čas i na naší zahradě, která je obklopena lázeňským parkem a poskytuje nám tak krásné místo k relaxaci a odpočinku a také skvělý prostor pro skupinové aktivity.
Nebylo tomu jinak ani ve středu 3. července, kdy se v průběhu dopolední aktivizace měli naši klienti možnost zapojit se do spousty aktivit, přičemž tento den jednoznačně vyhrávaly aktivity pohybové. Hrál se například turnaj v kuželkách, házelo se na terče a nechyběla ani velmi oblíbená pohybová pomůcka tzv. padák. Samozřejmě se také zpívalo, hrálo se na Orffovy nástroje a probíhalo i pravidelné cvičení s pohybovou terapeutkou.
Tímto však tento den ještě zdaleka nekončil. Už odpoledne se na zahradě začalo chystat vše potřebné pro posezení a tradiční smažení vaječiny, na které se všichni velmi těšili. Nebylo tedy divu, že kuchařů a pomocníků byl dostatek a všichni společně usmažili výbornou pochoutku, ve které nechyběla cibulka, slanina či pažitka, která pocházela přímo z naší malé zahrádky.
Báječnou náladu, která tento slunečný den provázela jsme na památku zachytili na fotografiích a už teď se těšíme na další letní akce, kterých bude jistě ještě mnoho.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |