Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
6. května 2019  08:00 odp.
V pondělí 6. května v našem Domově Alzheimer v Darkově nalezli svůj nový domov dva papoušci – samička a sameček druhu Rosela. Dorazili k nám v době probíhající aktivizace, jejíž program se rázem změnil v zooterapii.
Klienti papoušky přijali s velkým nadšením, ihned začali vybírat nejvhodnější místo pro umístění voliéry, aby se papoušci u nás cítili dobře, dále se téměř okamžitě rozvinula debata o tom, jak se jmenují a čím je budeme krmit.
Nakonec jsme společnými silami vybrali nejvhodnější místo, tak aby všichni klienti měli dobrý výhled a mohli tak sledovat život našeho pestrobarevného ptačího párečku. Zatímco sameček už k nám do Domova přišel s dobře zapamatovatelným jménem Pepík, samičce jsme jméno vybrali sami a to Ája.
„Tak to už se u nás cítí jako doma“ pronesla paní Zdenička poté, co se následně ptáčci přidali svým pískáním k našemu skupinovému zpívání. Tento zvuk potěšil všechny přítomné.
Zpráva o našem novém zvířecím přírůstku se rychle „rozkřikla“ po celém Domově a zanedlouho je chodili přivítat i klienti z dalších aktivizací. Nejčastější otázka poté zněla takto: „a budou mít mladé, když máme páreček?“. Tuto otázku prozatím necháváme bez odpovědi a uvidíme, jestli v našem Domově budeme svědky zrození nového ptačího života.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Darkov

Domov Darkov z dronu

Minimize

Login   |