Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
30. dubna 2019  08:00 odp.

Na konci dubna a na začátku května jsme v našem Domově v Darkově měli opravdu veselo. Jako každý rok i tento nejprve „přiletěla“ klienty navštívit, jim už známá čarodějnice, která se za nimi přichází podívat každý rok a pokaždé má v rukávu hromadu vtipů a zábavných průpovídek, které vždy skvěle pobaví, a také milá slova, která zahřejí u srdce. I tentokrát tomu nebylo jinak, tajemná bytost se procházela po Domově a hýřila dobrou náladou. Navštívila pokoje našich klientů i společenské místnosti a popovídala si také s klienty, kteří odpočívali na terase. Jedna z našich klientek si ale všimla, že čarodějnice nemá koště a na otázku, kde jej má, jí pohotová čarodějnice odpověděla: „No nechala jsem ho zaparkované na parkovišti, Vám by se chtělo ho sebou pořád nosit?“. Celou terasa se nejen díky této odpovědi otřásala smíchy a všichni se s touto bytůstkou loučili s přáním brzkého shledání, jež jim s úsměvem přislíbila.

Týden na to přišel květen a ten je obecně považován za měsíc náklonnosti a lásky. My jsme se tento měsíc rozhodli přivítat oživením tradice, kterou naši klienti velice dobře znají, a to stavěním májky. Do příprav se zapojili všichni zúčastnění s velkým nadšením. Zatímco především mužské osazenstvo pomáhalo se samotným vztyčením májky, dámy se postaraly o její zdobení různobarevnými mašlemi a pentlemi, ruku k dílu přiložila s úsměvem na tváři i naše paní ředitelka. Při práci se vzpomínalo a vyprávělo o zvycích, které jsou s touto tradicí spojené a také se zpívalo, nechyběla samozřejmě ani hra na kytaru. Výsledek společného snažení všechny ohromil a velmi potěšil.

Z těchto dvou nedávných akcí Vám přinášíme krásné fotografie a doufáme, že jejich prostřednictvím k Vám přeneseme alespoň střípky skvělé nálady, která tyto aktivity provázela.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |