Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
16. dubna 2019  08:00 odp.

Jaro už je všude kolem nás a s našimi klienty v Darkově jsme ho přivítali spolu s Velikonocemi jak se patří pěkně zvesela a dobrou náladou. Na začátku týdne v úterý 16. 4. se náš Domov rozezněl hudbou a zpěvem, to když k nám přijela skupina „Melody“, která ve společenské místnosti spustila koncert známých písní, ke kterému se postupně přidávali všichni přítomní. Kromě zpěváků se našlo samozřejmě i pár tanečníků a celková atmosféra tohoto dopoledne byla opravdu skvělá. 
Ve zpěvu a veselení jsme pokračovali i na Zelený čtvrtek, kdy si pro naše klienty přichystal překvapení aktivizační tým, který je pozval k odpolednímu posezení na terase. Nechybělo samozřejmě výborné občerstvení, které všem přišlo k chuti a také hra na kytaru, jenž mají všichni rádi. Kytarista však dlouho nehrál a nezpíval sám, i k němu se postupně přidávaly další hlasy a někteří z klientů dokonce využili možnosti připojit se ke hře pomocí oblíbených Orffových nástrojů. Sluníčko nás příjemně hřálo na tvářích a my jsme zpěv prokládali povídáním o Velikonocích a vyprávěním si zážitků ze života a také vtipů.
I
 tento týden bude na zážitky pestrý, chystá se výlet, procházky a také větší překvapení, o všech těchto akcích a zážitcích se již brzy dozvíte z dalších aktualit.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |