Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
22. dubna 2019  08:00 odp.
Dvakrát do měsíce naše klienty v Domově Alzheimer v Darkově navštěvují fenky Petty a Honey spolu s canisterapeutem panem Radimem Suchým. Každá jejich návštěva sebou vždy přináší spoustu dobré energie, skvělé nálady a radostných chvílí. Canisterapie probíhá skupinovým i individuálním způsobem, fenky si vždy udělají čas na každého klienta, který má k těmto zvířatům kladný vztah a tato terapie je pro něj tedy přínosná.
Naposledy probíhala canisterapie v naší relaxační místnosti. Příjemnou atmosféru doplňovala relaxační hudba a také aromalampa. Zatímco někdo si menší fenku držel na klíně, k někomu si fenky přilehly rovnou do postele. Klienti tedy tato milá stvoření mohli hladit, povídat si s nimi anebo jen jednoduše cítit jejich přítomnost, která má někdy doslova zázračné účinky.

Z těchto krásných okamžiků Vám přinášíme několik fotografií, na kterých lze vidět, že všichni si tyto společně strávené chvíle velmi užili a že ani fenky nepřišly zkrátka. Kromě chvály na svůj vzhled a milý přístup samozřejmě dostaly i pamlsky, na kterých si moc pochutnaly.

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |