Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
17. března 2019  08:00 odp.

Přesně toto slovo zaznělo z úst výherců našeho turnaje v zábavné společenské hře Bingo, který jsme pořádali v Domově Alzheimer v Darkově v polovině března. Tato hra je mezi našimi klienty velice oblíbená, a proto kromě jejího častého hraní při aktivizacích, jsme se rozhodli uspořádat rovnou celý turnaj o sladké odměny.
Před zahájením turnaje jsme si ale nejdříve pustili do pozadí příjemnou hudbu a uvařili dobrou kávičku. Poté si hráči zapsali do tiketů svá soutěžní čísla. Při losování jednotlivých míčků se poctivě střídali všichni zúčastnění. Po vyřknutí vylosovaného čísla vždy nastalo v místnosti ticho a vzápětí se ozvaly radostné výkřiky.
Štěstí tentokrát nejvíce stálo při paní Alence, které se jako první podařilo zaškrtnout všechna její čísla. Postupně jsme takto vylosovali ještě další čtyři výherní místa. Všichni výherci měli radost a potěšily je i sladké ceny, které obdrželi. Nikdo však z místnosti neodešel s prázdnou i ostatní hráči samozřejmě dostali ceny útěchy. „Příště určitě vyhraju, to budete všichni koukat“ slibovala paní Boženka při odchodu s úsměvem na tváři. Je tedy jasné, že tento turnaj nebyl zdaleka poslední.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |