Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
3. března 2019  08:00 odp.
Poslední dva týdny nás překvapily nebývale krásným jarním počasím a tak jsme samozřejmě nelenili a s radostí jsme vyrazili do právě probouzející se přírody čerpat energii a dobrou náladu, přičemž jsme si také užívali prvních hřejivých slunečných paprsků. Kromě častých odpoledních procházek do našeho velmi oblíbeného lázeňského parku jsme zavítali například i na Darkovský most, kde se nám několikrát podařilo zahlédnout i půvabně vznešené labutě.
Jeden z těchto dnů však sliboval opravdu nádherné počasí, a tak jsme znovu využili služeb našeho nového služebního auta, které se nám velmi osvědčilo, a vyrazili na výlet do rozlehlého parku Boženy Němcové, který kdysi býval parkem zámeckým. Cílem naší cesty kromě procházky v stromových alejích byla ale především první letošní návštěva zoo koutku.
Pohled na různé druhy zvířátek a jejich hravé skotačení nám vyvolalo široké úsměvy na tvářích. Zvířátka jsme samozřejmě i tentokrát při našem odchodu obdarovali něčím dobrým na zub a pokračovali v našem výletě až do rekreačního areálu jezera Loděnice. Tam jsme chvíli poseděli na lavičkách, odpočinuli si a při pozorování odrážejícího se sluníčka ve vodní hladině jsme si povídali o všem možném.
Při zpáteční cestě do našeho Domova Alzheimer v Darkově nás také potěšilo setkání s pejsky, kteří zrovna mířili na kynologické cvičiště. V autě jsme si poté zazpívali naše oblíbené lidové písničky a padlo také několik vtipů od našeho řidiče, které všechny přítomné skvěle pobavily. S veselou jsme tedy zakončili toto krásně strávené odpoledne, které zcela jistě nebylo poslední.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |