Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
14. února 2019  08:00 odp.
Ačkoli se tradičně den svatého Valentýna slaví dárky, květinami a cukrovinkami, v Domově Alzheimer v Darkově jsme den 14. 2. rozhodli pojmout trošku jinak. Společně s našimi klienty jsme tedy vymysleli tzv. Valentýnskou taneční zábavu, která se uskutečnila odpoledne v jedné z aktivizačních místností. „Tance, skvělé hudby, zpěvu a dobrého jídla a pití není nikdy dost“ rozumovala při přípravách a výzdobě tanečního „parketu“ paní Olinka, zatímco s ostatními klienty v dopoledních aktivizacích vyráběla dekorace, které se nesly nejen v duchu nejvýznamnějšího symbolu tohoto svátku tedy srdíček, ale také v podobě barevných ručně dělaných řetězů.

V daný den hned po přivítání a přípitku začaly hrát retro hity 60. a 70. let a nechyběly samozřejmě ani velmi známé lidové písničky. Hudba společně se zpěvem všech zúčastněných se nesla po celé místnosti a všude panovala báječná nálada. Tanečníků bylo mnoho a kdo zrovna netančil, ten si povídal a také si pochutnával na drobném slaném i sladkém občerstvení, které bylo na stolech nachystáno. „Valentýna jsme s manželem nikdy neslavili, ale tahle verze se nám moc líbí“ pochvalovala si program při pití kávyy paní Martička.

Jsme moc rádi, že se našim klientům oslava tohoto svátku lásky a náklonnosti líbila a společně už se těšíme na další podobnou příležitost.

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |