Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
1. února 2019  07:00 odp.

Dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 1. ledna 2019 byla do funkce ředitelky společnosti Domov Alzheimer Roztoky u Prahy z.ú. jmenována  paní Petra Tesařová. Dosavadní ředitel pan Zbyněk Gembiczki bude i nadále působit v nejužším vedení skupiny Domov Alzheimer na pozici ředitele pro rozvoj pobočkové sítě.

Petra Tesařová
V roce 1993 zakončila Střední zdravotnickou školu v Písku a následně pracovala jako zdravotní sestra na interním oddělení v Českých Budějovicích a v Písku.

Hned v roce 2000 nastoupila do sociálního zařízení jako vrchní sestra. V té době se jednalo o jediné zařízení, které se specializovalo na klienty s Alzheimerovou demencí. Od roku 2007 pak působila jako metodik ošetřovatelské péče a otevírala nová centra. Bakalářské studium zakončila v roce 2008 na ZSF JCU České Budějovice v oboru Všeobecná sestra. 
Od roku 2010 zastávala funkci ředitelky tří specializovaných zařízení a následně se stala ředitelkou ošetřovatelské péče pro skupinu, která se specializuje na péči o klienty s demencí.
Za dobu 18 let prošla školami i praxí a nasbírala cenné zkušenosti. Mimo jiné absolvovala mnoho rozmanitých školení a sebe-zkušenostních výcviků. 
Nyní by chtěla uplatnit vše, co se naučila právě v Domově Alzheimer v Roztokách u Prahy a zároveň posunout své znalosti a zkušenosti opět dále.

Paní ředitelce i zaměstnancům Domova Alzheimer v Roztokách přejeme v jejich práci jen to nejlepší.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |