Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
1. ledna 2019  04:00 odp.
Rok 2019 jsme v Roztokách zahájili Novoročním koncertem pro naše klienty a jejich rodiny. Hned v úterý 1. ledna odpoledne se jídelna našeho Domova zaplnila do posledního místa, abychom si mohli společně užít poslech živé hudby.
Celý koncert si pod svou záštitu vzala paní Zdeňka Žádníková Volencová, a tak nechybělo velmi milé úvodní slovo k novému roku a přání hlavně zdraví a lásky všem přítomným.
V první části koncertu vystoupila právě paní Zdeňka v doprovodu svých čtyř dětí. Andrejka, Janička, Zuzanka i Jiřík pod taktovkou své maminky zpívali, hráli i tančili jen pro naše klienty. Společně jsme si poslechli i zazpívali nejznámější české koledy, vánoční písničky a dětské básničky, které byly doplněné hrou na flétny.
Druhá část živé produkce pak patřila profesionálnímu pianistovi Lukášovi Čermákovi a zpěvačce Vlaďce Vohralíkové. Nádherná hudba ve spojení se sametovým hlasem nás unášela v rytmu hlavně českých písní až do dob dávno minulých. Zazněly písně jako Pětatřicátníci, hoši jako květ, Jen pro ten dnešní den i další hity.
V samém závěru odpoledne všem poděkoval a popřál jen to nejlepší také výkonný ředitel skupiny Domova Alzheimer Ing. Radek Žádník, který byl přítomen po celou dobu koncertu a užíval si ho společně s našimi klienty.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |