Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
18. prosince 2018  08:00 odp.
Protože toho má Ježíšek opravdu hodně, zavítal k nám do Darkova letos o něco dřív. I tento týden vládla v našem Domově krásná vánoční atmosféra a všude čišel klid a pohoda. Díky nádhernému projektu Českého rozhlasu s názvem Ježíškova vnoučata se celý týden plnila vánoční přání našim klientům. Společným přáním všech klientů bylo vystoupení kouzelníka, které se odehrálo v úterý dopoledne dne 18. 12. Ježíškovo vnouče paní Eva Pernická pozvala do našeho Domova „DUO RASCALS“, kteří předvedli našim klientům skvělou show plnou magie a iluzí. „Bylo to úžasné, nejvíc se mi líbil ten sníh, který vykouzlil na konci“ řekl pak o tomto zážitku s úsměvem na tváři pan Václav.

Hned následující den ve středu 19. 12.však nadělování dárků pokračovalo a to, když paní Ludmilce, která si velmi přála navštívit dětský koncert, přijeli do našeho Domova zazpívat děti z Přípravného sboru Permoník pod vedením sbormistryně paní Martiny Juríkové. Krásný zpěv se nesl celou naší jídelnou a jakmile zazněly první tóny známých vánočních koled, jako je například „Půjdem spolu do Betléma“, připojili se k nim téměř všichni klienti. Vystoupení sklidilo obrovský potlesk a při dojemném předávání perníčků a vlastnoručně malovaných přání nezůstalo jediné oko suché. Pro paní Ludmilku to byl zkrátka opravdu úžasný zážitek. Svědčí o něm tyto její slova, která pronesla po skončení koncertu: „Moc děkuji Ježíškovým vnoučatům za tento krásný dárek, velmi si toho vážím“.

Ve čtvrtek 20. 12. pak nadešel čas rozdávání dárků v našich aktivizačních místnostech. Toto krásné dopoledne zahájili svým vystoupením umělci z denního stacionáře a odlehčovací služby s názvem „Galaxie“, kteří měli připravený vánoční program o narození Ježíška, který se všem velmi líbil. Po jeho skončení při poslechu vánočních koled začal anděl nadělovat dárečky, kterých bylo opravdu mnoho. Krásné halenky, teplé svetry a ponožky s veselými vánočními motivy, hodinky, voňavá kosmetika, plné koše sladkých i slaných dobrot, rádio, plyšové hračky, knížky, ale i masážní křeslo, piano či hmyzí hotel. To vše i mnohem víc našli naši klienti pod stromečkem a měli samozřejmě velikou radost. Těsně před obědem pak obdarovávání pokračovalo, ale tentokrát dostali dárečky zaměstnanci, kterým naši klienti také díky Ježíškovým vnoučatům věnovali vlastnoručně zabalené svíčky a poděkovali jim tak za jejich laskavou a vzornou péči.

Byl to opravdu nezapomenutelný týden plný radosti a úsměvů a my jménem celého našeho Domova velmi děkujeme všem zúčastněným.

 

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |