Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
27. listopadu 2018  08:00 odp.
„Měli bychom naší Žofce pořídit nějakého Žofáka, aby jí nebylo smutno“. Tuto větu aktivizační pracovnice často slyší od našich klientů. A protože máme zvířátka opravdu rádi i tento rok jsme dne 27. listopadu vyrazili na exkurzi do přírodovědné stanice v Karviné, odkud jsme si zmíněnou Žofku téměř přesně před rokem odvezli.
I tentokrát nás návštěva nezklamala, prohlédli jsme si terarijní zvířátka, drobné savce i exotické ptactvo. Pohladili jsme si křečky, morčata a činčily, pozastavili se nad plazy a obojživelníky. Pracovník stanice nám ke všem zvířátkům podal poutavý výklad a přidal i pár zajímavostí. Největší ohlas ale vyvolaly velké suchozemské želvy a také agamy. O fotku s nimi stáli všichni účastníci této návštěvy. Na zahradě jsme pak pozdravili naše staré známé – opičáka Oskara a stříbrného lišáka Míšu.

Na závěr jsme si s pracovníky stanice popovídali o naší želvičce, která nám každodenně zpestřuje dopolední aktivizaci. Vyprávěli jsme jim o tom, jak ráda nám pochoduje po stolech a nechává se hladit. „Je úžasná, každý den se na ni dívám, jak si v tom akvárium plave a hlídám, jestli nezlobí,“ svěřovala se jim paní Boženka. Zpět do našeho Domova jsme dorazili se skvělou náladou a spolu s klienty se těšíme, že se do této stanice zase někdy podíváme.


Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |