Domov pro ty,


      kteří potřebují vaši lásku a naši péči.

Select the search type
  • Site
  • Web
Search


Aktuality

 
     
6. prosince 2018  08:00 odp.
Advent je v plném proudu a do Domova Alzheimer v Darkově se po krůčcích vkrádá vánoční atmosféra. Tu podpořila i vzácná návštěva v podobě vznešeného Mikuláše, rozverné čertice a půvabného anděla se zlatými kudrlinami, kteří k nám do Darkova zavítali 6. prosince.
Jejich cesta vedla napříč celým naším Domovem, včetně pokojíčků či jídelny. Právě v té probíhala dopolední Mikulášská zábava, kterou na chvíli příjemně přerušil příchod těchto tří bytostí. V prvním okamžiku bylo na tvářích zúčastněných vidět úžas a překvapení a vzápětí je vystřídal široký úsměv. Zakrátko se jídelnou nesl veselý smích. Čertice s ohníčky v očích totiž svými vtipnými průpovídkami skvěle pobavila všechny přítomné.
Poté následovalo nadělování. Klienti společně zazpívali lidové písničky i koledy a mnozí z nich zarecitovali i kousek básničky. Na oplátku pak všichni dostali sladkou nadílku od Mikuláše i anděla. „To jsme museli být opravdu hodní, doufám, že za námi přijdete i příští rok“ komentovala rozdávání dobrot se smíchem paní Alenka. Nálada byla opravdu výborná a na památku vznikly nezapomenutelné fotografie.

Tímto dopolednem ale náš vánoční program zdaleka nekončí. Naši klienti se v následujících dnech mohou těšit například na pečení tradičního vánočního cukroví, výrobu svíček a mnoho dalšího.

Občasníky

Minimize

Prospekty

Minimize
   
 Roztoky u Prahy  Darkov

VIDEO: Domov Alzheimer Roztoky u Prahy

Minimize

Představení Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy ...domova pro ty, kteří potřebují Vaši lásku a naši péči.

VIDEO: Domov Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Představení Domova Alzheimer Karviná - Darkov

Minimize

Login   |